SKRYDŽIAI Į LOS ANDŽELĄ

Su oro linijų bendrove Lufthansa galimi skrydžiai į Los Andželą. Juk būtų taip įdomu pažinti šį nepakartojamą miestą! Lufthansa yra didžiausia pagal lėktuvų skaičių bei viena didžiausių oro linijų bendrovių pagal aptarnautų keleivių skaičių.

Los Andželas – antras pagal dydį JAV miestas, kuris yra Kalifornijos valstijoje, prie Ramiojo vandenyno. Būtent šiame mieste yra įsikūręs garsusis Holivudas. Los Andželas yra  neišvengiamai susietas su gamta. Miestas gali pasigirti nuostabiais paplūdimiais. Los Andželo apylinkėse nauji muziejai, koncertų salės, užkandinės. Žinoma pačiame Los Andžele gausu lankytinų vietų. Štai keletas pavyzdžių:

Hantingtono biblioteka, meno kolekcijos ir botanikos sodai. Viena iš labiausiai įkvepiančių vietų Los Andžele, Hantingtonas, kuris  yra teisingas akcentas dėka pasaulinio lygio meno, literatūros istorijos ir daugiau kaip 120 akrų teminių sodų. Grifito observatorija. Nuo šios observatorijos atsiveria nuostabus vaizdas į aplinkinius kalnus ir žinoma Ramųjį vandenyną. Kitas vertas dėmesio objektas – Tolerancijos muziejus. Šiame muziejuje gausu interaktyvių technologijų. Muziejuje ypatingas dėmesys skiriamas holokausto tematikai. Savo fasadu ypatingai atkreipianti dėmesį  yra Valto Disnėjaus koncertų salė. Ši simbolinė koncertų vieta yra Los Andželo filharmonijos namų bazė. Miesto rotušė – dar viena svarbi lankytina vieta Los Andžele. Įėjimas į miesto rotušę, tai kvapą gniaužianti Bizantijos rotunda, puošta marmurine grindų danga ir mozaikos kupolu. Tai tik keletas lankytinų objektų pavyzdžių Los Andžele, kurių išties gausu. Dabar pats metas susiplanuoti savo kelionę į žavingąjį Los Andželą! Keliaukite ir patirkite daugybę nuotykių!

Skrydžio bilietai į Los Andželą >>

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!