Ryanair atsisako 6 skrydžio krypčių

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair praneša, kad atšaukia 6 kryptis iš Lietuvos miestų. Atšaukiamos populiarios vasaros kryptys į Italiją, Graikiją ir Lenkiją.

Keičiasi Ryanair bagažo politika

Beveik prieš savaitė viena iš didžiausių pigių skrydžių aviakompanijų Ryanair paskelbė, kad artimiausiu metu atšaukia net 6 kryptis iš Lietuvos miestų. Stabdomos populiarios vasaros kryptys kaip: Graikija, Ispanija, Italija.

Ryanair nuo 2022 m. spalio 29 d. atšaukia pigus skrydžius iš Kauno į Riminį (Italija), iš Kauno į Rodo salą (Graikija), iš Kauno į Palmą Maljorką (Ispanija), o iš Vilniaus į Atėnus (Graikija). Kadangi žiemos sezono metu mažėja šių krypčių populiarumas, dėl to ir yra stabdomi skrydžiai.

Ryanair, taip pat, nuo 2022 m. spalio 29 d. stabdo tiesioginį savo skrydį iš Vilniaus į Frankfurto Hano oro uostą. Toliau šiuo skrydžius vykdys oro bendrovė Lufthansa. Taip pat nuo minėto laikotarpio nebelieka skrydžių iš Kauno į Budapeštą (Vengrija), iš Vilniaus į Gdanską (Lenkija), iš Vilniaus į Varšuvą (Lenkija). Kitos aviakompanijos ir toliau vykdys skrydžius pagal suplanuotą grafiką.

Minėtų krypčių populiarumas žiemos metu nėra toks intensyvus, todėl atsisakoma šių skrydžių, o ir konkurencija tarp aviakompanijų yra išaugusi. Tikimasi, kad kitos vasaros sezono metu, šios kryptys bus atnaujintos.

Visi Ryanair pigūs bilietai –> www.kilti.lt 

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!