Priminimas apie Ryanair registraciją (check-in) 4

Gerbiami klientai,

Vis dar sulaukiame nemažai klausimų apie Ryanair skrydžio registraciją, galimybę atsispausdinti anksčiau įlaipinimo kuponus.
Primename, kad nuo 2014 balandžio 8 d. pigių skrydžių aviakompanija Ryanair į skrydį leidžia registruotis (check-in) likus 30 d. iki skrydžio datos. Ši Ryanair registracija (check-in) yra galima tik tiems keleiviams, kurie yra iš anksto yra įsigiję konkrečias sėdėjimo vietas pigiuose skrydžiuose. Konkrečios sėdėjimo vietos kaina nuo 25 LT (7,24 EUR).

Keleiviai, kurie nebus įsigiję sėdėjimo vietų, registraciją (check-in) į skrydį galės atlikti ne anksčiau kaip 7 dienos iki numatomo skrydžio datos. Jiems automatiškai bus priskirtos vietos Ryanair skrydžiuose.

Priminimas apie Ryanair registraciją (check-in)

4 thoughts on “Priminimas apie Ryanair registraciją (check-in)

 1. Atsakyti Romuoldas Gru 18, 2019 15:40

  Skrydzio metu sunui sukanka 16 metu(bilietus pirko internetu kitas sunus is Anglijos) blogai ivede metus neleidzia padaryti chech-in sako Rygos orouoste pateikus dokumenta pasidarysim. Skrendam tevai ir sunus.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 18, 2019 15:51

   Sveiki, taip, Rygos oro uoste Jums turėtų leisti padaryti chech-in. Arba galima susisiekti su pačia kompanija ir bandyti pakeisti įvestą datą.

 2. Atsakyti Marija Gru 21, 2014 06:20

  Siandien vakare isskrendu i londona bilietai uzsakyti internetu londone bet neuzsakytas 20 kg registruotas bagazas ar galeciau VNO nusipirkti bagaza ir kiek tai kainuotu ir kiek laiko pries skrydi galima internetu uzsakyti.Skrydis FR2245 su Rainar.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!