Naujiena! Wizzair skrydžiai iš Palangos oro uosto nuo 2016 m.

Wizzair skrydžiai iš Palangos jau nuo pavasario

Aviakompanija Wizzair plečia skrydžių žemėlapį Lietuvoje. Šiandien buvo paskelbta ilgai laukta žinia – nuo 2016.03.23 aviakompanija Wizzair pradės vykdyti tiesioginius skrydžius iš Palangos oro uosto į Londoną, Lutono oro uostą.

Tarp Lietuvos vasaros sostinės Palangos ir Londono Lutono oro uosto skrydžiai bus vykdomi tris kartus į savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Kelerius metus trukęs kryptingas ir nuoseklus visų Klaipėdos regiono savivaldybių ir VĮ „Lietuvos oro uostai” darbo rezultatas pagaliau pasitvirtino.

Naujieji skrydžiai iš Palangos – tai jau 25–asis avialinijų maršrutas iš Lietuvos, kuris, tikimasi, bus puiki žinia Palangos miesto gyventojams ir vietinei darbo rinkai.

„Džiaugiuosi sėkminga ilgų derybų su oro linijomis pabaiga. Skrydžio Palanga–Londonas laukė ne tik šis konkretus Lietuvos kurortas, bet ir visas pajūrio regionas. Dabar ne tik jo gyventojai galės greičiau ir patogiau pasiekti Didžiąją Britaniją, bet ir britai turės galimybę atrasti vaizdingas, bet dar gerai jiems nepažintas mūsų šalies vietas“, – sakė Palangos oro uosto direktorius Marius Gelžinis.

Wizzair lėktuvų bilietų kainos į Londoną iš Palangos prasideda nuo 29,99 EUR.

Daugiau informacijos:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766

Wizzair skrydžiai į Londoną (Luton)

Wizzair skrydžiai į Londoną iš Palangos

 

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!