Naujiena! Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Ciurichą

Naujas oro vežėjas Lietuvoje: „SWISS“ tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Ciurichą jau nuo 2022 m. kovo mėn.! 

Šveicarijos tarptautinės oro linijos (SWISS) 2022 m. kovą pradės tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Ciurichą. Pirmasis reisas numatomas 2022 m. kovo 30 d., reguliarūs tiesioginiai skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę. Naujoji kryptis strategiškai svarbi tiek Lietuvos oro uostams, tiek turizmo ir verslo partneriams.

„Plečiant Lietuvos skrydžių žemėlapį, tai labai svarbi kryptis Lietuvos verslui. Yra viena iš prioritetinių krypčių ir neabejojamai bus aktuali Lietuvos verslo poreikiams,“ – teigia susisiekimo viceministras Julius Skačkauskas.

„SWISS“ yra trečioji „Lufthansa“ grupės oro bendrovė, kuri vykdys skrydžius iš Vilniaus. Kaip teigia Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų vadovas Aurimas Stikliūnas, šios kompanijos atėjimas į Lietuvos oro erdvę – nuoseklaus skrydžio skatinimo strategijos įgyvendinimo rezultatas.

„Džiaugiamės, kad Lietuvos oro uostuose ir toliau kryptingai įgyvendiname užsibrėžtus tikslus, o to rezultatas – dar viena reguliari kryptis iš Vilniaus, kurią jau kitais metais galėsime pasiūlyti keleiviams. Paklausa šiam skrydžiui nuolat augo, ypač verslo kelionių segmente. Tai, kad pavyko sėkmingai užbaigti derybas su „SWISS“ tik dar kartą įrodo, kad verslo kelionės niekur nedingsta, o priešingai – palaipsniui jų poreikis ir vėl auga,“ – sako A. Stikliūnas.

„SWISS“ iki šiol nevykdė reguliarių tiesioginių skrydžių į Vilnių, kovo pabaigoje prasidėsiančios kelionės leis plėtoti verslo ryšius ir atvers naujas rinkas investuotojams.

 

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Ciurichą >>

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766 

 

Parengta remiantis Vilniaus oro uosto informacija

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!