Naujiena! Ryanair skrydžiai į Varšuvą ir Gdanską

Nuo 2022 m. gegužės mėnesio Ryanair skrydžiai į Varšuvą ir Gdanską! Pigių skrydžių aviakompanija keleiviams pasiūlys naujus tiesioginius skrydžius į du Lenkijos miestus – Gdanską ir Varšuvą. Skrydžiai į Gdanską bus vykdomi iš Vilniaus oro uosto, į Varšuvą – iš Kauno.

Ryanair skrydžiai į Gdanską prasidės nuo 2022 m. gegužės 3 d. ir bus vykdomi tris kartus per savaitę (antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį).

Gdanskas garsėja savo senamiesčiu, mieste gausu renesanso stiliaus pastatų, taip pat čia daug modernių muziejų, gurmaniškų restoranų ir istorinių vietų. Gdanskas dar kitaip vadinamas uostamiesčiu, nes jis įsikūręs prie Baltijos jūros Gdansko įlankos.

Ryanair skrydžiai į Varšuvą Modlin oro uostą bus vykdomi du kartus per savaitę (pirmadienį ir penktadienį) – jie startuos nuo gegužės 2 d.

Varšuva – vienas iš aviacijos centrų, todėl atvykę į šį miestą galėsite lengvai naudotis jungiamaisiais skrydžiais bei pasiekti tolimesnes kryptis. Lenkijos sostinė – modernus Europos miestas, slepiantis žavų senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Viešint Varšuvoje būtina aplankyti Koperniko mokslo centre, pasivaikščioti po Lazienkų parką, kuris laikomas Varšuvos plaučiais.

Ryanair bilietai į Gdanską >>

Ryanair bilietai į Varšuvą >>

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766 

Paruošta, remiantis Vilniaus oro uosto informacija.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!