Naujas maršrutas! Wizzair skrydžiai į Nicą jau nuo šių metų!

Naujiena – Wizzair skrydžiai į Nicą jau nuo rugpjūčio

Aviakompanija Wizzair lietuvius džiugina ir toliau. Šiandien pristatė naująjį maršrutą, kuriuo lėktuvai keleivius pradės skraidinti jau nuo šių metų rugpjūčio mėnesio. Wizzair skrydžiai į Nicą, saulėtąją Prancūzijos Rivjerą, dar vadinamą Žydruoju krantu, bus vykdomi 2 kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais. Pirmasis skrydis jau rugpjūčio 3-iąją. Lėktuvų bilietų kainos į Nicą prasideda vos nuo 25 EUR.

Nica yra įsikūrusi Prancūzijos Rivjeroje arba kitaip vadinamajame Žydrajame krante. Tai rytinė Viduržemio jūros pakrantės dalis Prancūzijoje, į vakarus besitęsianti nuo Kanų iki Mentono, o rytuose siekianti Italijos sieną. Prancūzijos Rivjeroje yra ir Monako kunigaikštystė. Tai populiari kryptis tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus poilsiautojams. Nica turistus vilioja nuostabia Viduržemio jūros pakrantės promenada, kvapą gniaužiančia architektūra ir pasaulinio lygio restoranais.

Pirmasis Wizzair skrydis iš Vilniaus įvyko 2011 m. Per šį laikotarpį aviakompanija pervežė jau daugiau kaip 3 mln. keleivių į ir iš Lietuvos. Pigių skrydžių bendrovė Lietuvos sostinėje bazuoja net 4 orlaivius ir turi 149 darbuotojus. Veiklai plečiantis, aviakompanija pradėjo vykdyti skrydžius ir iš kitų Lietuvos oro uostų – iš Kauno ir iš Vilniaus.

Primename apie neseniai paskelbtas ir kitas naujas Wizzair kryptis.

Wizzair skrydžiai į Nicą

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!