Nauja LOT kryptis į Varšuvą!

Su Lenkijos oro linijų bendrove „Lot“ pradedami skrydžiai iš Kauno į Varšuvą. Skrydžiai bus pradėti vykdyti nuo gegužės 22 d. Pasinaudokite šia puikia proga ir atraskite kaimyninę Varšuvą! Nauja LOT kryptis  – puikus būdas pasiekti Varšuvą.

Skrydžių bilietai į Varšuvą >>

Aplankykite kaimyninės Lenkijos sostinę Varšuvą ir tuo pačiu didžiausią Lenkijos miestą!  Varšuva  yra kitokia.  Aplink centre esančią senąją turgaus aikštę galima pamatyti įvairius architektūros bruožus: gotikos, šiuolaikinio stiklo bei plieno. Šis miesto sumišimas yra didžiulės praeities ženklas. Varšuva patyrė skaudžią istoriją Antrojo Pasaulinio karo metais, bet išgyveno. Puikūs muziejai esantys Varšuvoje interpretuoja sudėtingą istoriją. Muziejai atspindi istoriją nuo Šopeno muzikos džiugesio iki žydų geto tragedijos.  Taigi, juose tikrai verta apsilankyti ir susipažinti su Varšuvos, o tuo pačiu ir visos Lenkijos praeitimi. Aišku ne viskas Varšuvoje tik apie praeitį. Varšuvoje yra gausus pasirinkimas restoranų, barų bei klubų. Pateiksiu keletą vertų dėmesio objektų Varšuvoje pavyzdžių.

Karališkoji pilis – šis didžiulis plytų pastatas XII a. viduryje buvo viena didžiausių Europos karališkųjų rezidencijų. Šiandieninėje karališkojoje pilyje gausu įvairių laikotarpių baldų bei meno kūrinių. Žinoma verta aplankyti kultūros ir mokslo rūmus. Jie buvo pastatyti 1950 m. ir yra 231 m. aukštyje.  Taip pat yra laikomi aukščiausiu Lenkijos pastatu. Juose yra didžiulė kongresų salė, teatrai, daugiafunkcinis kinas ir muziejai. Būtina pakilti į viršų ir pamatyti panoraminį vaizdą! Lazienki parkas – yra labai graži ir jauki  vieta su įvairiausiais augalais. Šis parkas yra ypatingai mėgstamas šeimų. 1764 m. karalius Stanislovas Augustas Poniatovskis įsigijo  Lazienki ir pavertė nuostabiu parku, kuriame yra rūmai, amfiteatras ir kiti pastatai.

Varšuvoje yra gausus pasirinkimas įvairių muziejų. Šopeno muziejus, kuriame pristatomas šalies žymiausio kompozitoriaus darbas . Muziejuje yra gausu aukštųjų technologijų. Jūs galėsite praleisti laiką net keturiuose aukštuose.  Įdomus Varšuvos sukilimo muziejus . Vienas  geriausių Varšuvos muziejų atskleidžia miesto herojišką, bet pasmerktą sukilimą prieš vokiečių okupaciją 1944 m. Per tris interaktyvių ekranų, nuotraukų, filmų archyvų ir asmeninių sąskaitų lygius. Medžiagų kiekis yra didžiulis. Tai tik keletas Varšuvos muziejų pavyzdžių. Atraskite kaimyninę Varšuvą!

 

 

 

 

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!