Lapkritį atnaujinami tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Sankt Peterburgą 2

Šių metų lapkričio 4 d. tiesioginius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Sankt Peterburgą pradės aviakompanija „Polet Airlines“. Skrydžiai į antrąjį pagal dydį Rusijos miestą „SAAB 2000“ orlaiviu, talpinančiu 50 keleivių, bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

Lapkritį atnaujinami tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Sankt Peterburgą

Planuojama, jog lėktuvas iš Sankt Peterburgo Pulkovo oro uosto pirmadieniais ir penktadieniais kils 9 val. 50 min., o Vilniuje leisis 10 val. 20 min. Iš Vilniaus orlaivis kils 11 val. 35 min. (skrydžių laikai nurodyti atitinkamai Vilniaus ir Sankt Peterburgo vietos laiku). Pusantros valandos trukmės skrydžio bilietas kainuos beveik tiek pat, kiek traukinio bilietas važiuojant kupė.

Bendrovė „Polet Airlines“ yra viena pirmųjų privataus kapitalo aviakompanijų Rusijos federacijoje. 1988-aisiais metais Voroneže pradėjusi veiklą kaip krovinių oro vežėjas, pastaruosius dešimt metų „Polet Airlines“ sparčiai plečia keleivinės aviacijos veiklą. Šiuo metu „Polet Airlines“ skraido 13 krypčių – iš jų trys į Europos miestus: Prahą, Miuncheną ir Vilnių. Kompanija taip pat vykdo skrydžius į Jerevaną (iš Voronežo Čertovitsko oro uosto), taip pat skraido tarp Maskvos, Sankt Peterburgo, Voronežo, Belgorodo, Jekaterinburgo, Archangelsko.

Sankt Peterburgas taps 44-uoju oro uostu, kuris nuo 2013 m. lapkričio bus pasiekiamas reguliariais tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus.

Vilniaus oro uosto informacija

2 thoughts on “Lapkritį atnaujinami tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Sankt Peterburgą

  1. Atsakyti Tatjana Ceglevskaja Lap 20, 2014 17:52

    Reikalingas bilietas ten ir atgal i peterburga. Ten-12.23, atgal 12.28

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!