Didysis pavasario išpardavimas su AirBaltic!

Didysis pavasario išpardavimas su aviakompanija Airbaltic jau prasidėjo! Rinkitės pigius skrydžių bilietus į įvairias kryptis iki balandžio 24 d., o juos galėsite naudoti nuo gegužės 20 d. iki gruodžio 15 d. Pagalvokite ir  išsirinkite Jūsų mėgstamas, o gal tokias kelionių kryptis apie kurias ilgai svajojote. Dabar puikus metas išsirinkti ir keliauti! Skrydžių bilietai vos nuo 19 EUR! Itin gausus skrydžių krypčių pasirinkimas.

Su AirBaltic skrydžiai į Atėnus. Atėnai – Graikijos sostinė ir žinoma Vakarų civilizacijos lopšys. Atėnuose daugybė dėmesio vertų objektų tokių kaip: Akropolis, Senovės Agora, Dzeuso šventykla, olimpinis stadionas, Nacionalinis sodas, Parlemento rūmai ir kiti. Su AirBaltic skrydžiai į Rodą. Atostogos Rode – tai atostogos fantastiško grožio Graikijos saloje! Jeigu nori atostogų su pramogų gausa, nuostabiais paplūdimiais ir nepamirštamais vaizdais – Rodas puikus pasirinkimas! Su AirBaltic skrydžiai į Sankt Peterburgą.  Norite susipažinti su gražiausiu Rusijos miestu Sankt Peterburgu? Mieste pamatyti garsiuosius Jekaterinos rūmus su Gintaro kambariu. Grožėtis Peterhofo rūmais su nuostabiomis skulptūromis, fontanais, parkais. Ar susipažinti su Ermitažo kūrinių kolekcijomis. Visa tai ir dar daugiau Jūsų lauks, jei savo atostogas pasirinksite praleisti Sankt Peterburge.

Su AirBaltic skrydžiai į Madridą. Apsilankykite Ispanijos sostinėje Madride ir pažinkite šį unikalios architektūros miestą. Madridas yra tinkamas pasirinkimas įvairių pomėgių žmonėms. Mieste itin gausus pasirinkimas įvairių muziejų bei kitų lankytinų objektų. Madride vyksta įvairūs festivaliai, koncertai, renginiai. miestas patrauklus ir sporto aistruoliams! Su AirBaltic skrydžiai į  Barseloną. Apsilankykite Katalonijos regiono sostinėje – Barselonoje, kurioje  spalvinga gamta, gražūs paplūdimiai, daug lankytinų objektų bei ypatinga maisto kultūra. Barselona ypatingas turistų traukos centras. Šiame mieste galėsite puikiai suderinti poilsį su turistiniais žygiais. Su AirBaltic skrydžiai į  Paryžių. Aplankykite nuostabųjį Paryžių, kuris garsėja įvairiapusiškumu. Paryžius – mados sostinė. Miestas turi daugybę turtingų muziejų, daugybę lankytinų vietų, restoranų, kuriuose galėsite paragauti prancūziškų patiekalų.

Įsigyk lėktuvų bilietus paprastai ir greitai, pigiausiomis kainomis. Bilietų kainos sparčiai kinta priklausomai nuo likusių vietų. Taigi patariama juos įsigyti iš anksto.

Pigūs AirBaltic bilietai į Atėnus >>

Pigūs AirBaltic bilietai į Madridą >>

Pigūs AirBaltic bilietai į Barseloną >>

Pigūs AirBaltic bilietai į Paryžių >>

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!