Pafosas

Lėktuvų bilietus į Pafosą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Lėktuvų bilietai į Pafosą
Faktai apie miestą:
Kaunas - Pafas. Pigūs Ryanair lėktuvų bilietai į Pafą

Tiesioginiai skrydžiai į Pafosą yra vykdomi iš Kauno

Pafosas– nedidelis kurortinis miestelis išsidėstęs Kipro salos pietvakariuose. Dabartiniu metu tai šiuolaikiškas prabangus kurortas, kuriame gausu viešbučių pagal kiekvieno skonį. Pafosas – itin vaizdinga vieta, čia yra daugybė požeminių šaltinių, gausu žalumos. Čia puikiai dera smėlio paplūdimiai ir uolėta pakrantė, pušų ir kedrų augmenija, bananų plantacijos ir vynuogynai.

Lankytinos vietos:

  • Senasis Pafoso uostas;
  • Pėsčiųjų promenada;
  • Akamas pusiasalis;
  • Coral Bay įlanka.

Kauno į Pafosą tiesioginius skrydžius vykdo Ryanair pigių skrydžių bendrovė.

Nusipirkite lėktuvų bilietus į Pafosą labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Kur atostogauti žiemą Europoje?

Artėjant žiemai neretai ima kirbėti mintis apie atostogas. Jei tik yra proga ir leidžia galimybės, atostogas renkamės ne Lietuvoje, o ten, kurs šiluma lepina šiek tiek labiau nei namuose. Tuomet nereikėtų sukti galvos dėl šildymo ar dėl storesnių kojinių. Tačiau, kur ir kaip nebrangiai paatostogauti, kad netektų daug išleisti lėktuvų bilietams keliaujant į tolimuosius kraštus ar papildomoms išlaidoms vizoms ir pan. Paprasčiausia būtų – keliauti Europoje! Taigi, kur atostogauti žiemą? KANARŲ ...

Ryanair vasaros skrydį įsigykit jau dabar!

Ryanair aviakompanijos bilietus pigioms vasaros kelionėms jau galite įsigyti! Ryanair skrydžiai į kurortinius miestus: Kaunas – Trapani (Sicilija); Kaunas – Malta; Kaunas – Alikantė; Kaunas – Palma Maljorka; Kaunas – Kaljaris; Kaunas – Kosas; Kaunas – Pafosas; Kaunas – Rodo sala; Vilnius – Chanija; Daugiau pigių skrydžių aviakompanijos Ryanair krypčių Įsigijus pigius Ryanair lėktuvo bilietus, galite kreiptis el. paštu info@kilti.lt ir pasirūpinsime Jums tinkančiu viešbačiu, pervežimu ir kelionių draudimu.

Pigios kelionės į Kiprą 2015 m.

Siūlome pigiai paatostogauti! Šiandienos kryptis Kipras. Tiesioginis Ryanair skrydis + viešbutis! Skrydis: Kaunas – Paphos – Kaunas Viešbutis: „Panareti Paphos Resort„(Paphos) 3* Be maitinimo. Datos: 03.02 – 03.09 (7 nakvynės). Kaina: nuo 616 Lt/asm. (178,41 Eur) Viešbutis: „Pyramos„(Paphos) 2* Su pusryčiais. Datos: 03.02 – 03.09 (7 nakvynės). Kaina: nuo 705 Lt/asm. ( 204,18 Eur) Viešbutis: „Veronica„(Paphos) 3* Su pusryčiais ir vakariene. Datos: 03.02 – 03.09 (7 nakvynės). Kaina: nuo 805 ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!