Tiesioginis skrydis į Dubajų nuo rudens

Lietuvos oro uostai praneša, jog pradedamas naujas, reguliarus tiesioginis skrydis į Dubajų nuo spalio mėnesio 2024 metais. Šie skrydžiai bus vykdomi tarp Vilniaus oro uosto (VNO) ir Dubajaus oro uosto (DXB) Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Už šių skrydžių organizavimą atsakinga oro bendrovė „flydubai“, kuri pradės teikti paslaugas Lietuvoje. Numatoma, kad šie tiesioginiai skrydžiai vyks tris kartus per savaitę nuo būsimo aviacijos žiemos sezono pradžios.

Tiesioginio skrydžio tarp Vilniaus ir Dubajaus trukmė yra daugiau nei šešios valandos. „flydubai“ skrydžius vykdys su moderniais „Boeing 737 MAX“ lėktuvais. Bilietų prekyba jau vyksta. Bilietų ieškokite čia.

Tiesioginis skrydis į Dubajų iš Vilniaus bus vykdomas antradieniais, ketvirtadieniai ir šeštadieniais.

Dubajus, esantis Jungtiniuose Arabų Emyratuose, yra įspūdingas ir modernus miestas, turintis daugybę pramogų, kultūrinių patrauklumų ir šiuolaikinių pastatų. Keliautojai dažnai atranda šias veiklų galimybes Dubajuje:

  1. Burj Khalifa ir „At the Top“ ekskursija: Aplankykite aukščiausią pastatą pasaulyje, Burj Khalifa, ir mėgaukitės nuostabiais vaizdais iš „At the Top“ stiklo observatorijos.
  2. Pramogos dykumoje: Išsinuomokite džipą ir išvykite į dykumą.
  3. Dubajaus fontanų šou: Stebėkite įspūdingus fontanus prie Burj Khalifa ir mėgaukitės šviesų, muzikos ir vandens šou.
  4. Pirabangūs prekybos centrai: Dubajus garsėja prabangiais pirkinių centrais, tokiais kaip „The Dubai Mall“ ir „Mall of the Emirates“, kur galite rasti aukštos mados prekių ir kitų reikalingų daiktų.
  5. Dubajaus meno galerijos ir muziejai: Apsilankykite „Dubai Opera“, „Dubai Museum“ ir kitose meno galerijose, kad sužinotumėte daugiau apie vietinę kultūrą ir istoriją.
  6. Dubajaus palmių sala: Apsilankykite unikalioje Palmių saloje, kur galite rasti prabangius viešbučius, paplūdimius ir pramogų parkus.
  7. Pakrantės veiklos: Mėgaukitės pakrantės gyvenimu, plaukiojimu jachtomis, nardymu ar tiesiog ilsėdamiesi paplūdimyje.

Dubajus siūlo įvairių veiklų, atitinkančių skirtingus skonius ir poreikius, nuo prabangos pirkinių iki ekstremalaus dykumos nuotykio.

 

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766  

Išsirinkus tinkamą sau skrydį, galime pasirūpinti jūsų apgyvendinimu ar pervežimu.

www.kilti.lt – Ryanair skrydžiai, Wizzair skrydžiai, airBaltic skrydžiai, Norwegian skrydžiai ir kitų aviakompanijų skrydžiai geromis kainomis!

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!