Tiesioginiai skrydžiai į Maroką iš Vilniaus!

Tiesioginiai skrydžiai į Maroką iš Vilniaus jau nuo šių metų lapkričio mėn.

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Wizzair pranešė, kad nuo 2017 m. lapkričio mėnesio pradės skrydžius iš Šiaurės Vakarų Afrikoje įsikūrusią valstybę – Maroką. Tiesiogiai skrydžiai į Maroką Agadyro miesta bus pradėti vykdyti nuo š. m. lapkričio 1 d. iš Vilniaus oro uosto. Skrydžiai bus vykdomi žiemos sezonu, vieną kartą per savaitę – trečiadieniais. Lėktuvo bilietai vos nuo 49,99 EUR/asm. į vieną pusę.

Tiesioginiai skrydžiai į Maroką (Agadyrą) su Wizzair iš Vilniaus >>

Visus Wizzair aviakompanijos skrydžių maršrutus ir laikus galima rasti http://www.kilti.lt/wizzair-bilietai/ skiltyje. Jeigu jums tinkamo skrydžio skambinkite telefonu: 860026766 arba rašykite el. paštu: info@kilti.lt

Marokas arba Maroko Karalystė yra įsikūrusi Šiaurės Afrikoje, kurią skalauja Atlanto vandenynas ir Viduržemio jūra, visai netoli Kanarų salos. Maroke šiuo metu gyvena apie 32,8 mln. gyventojų. Šalis yra tikrai didelė, todėl kažin ar per vienas atostogas pasiseks viską pamatyti ir patirti. Kiekvienas miestas, kaimelis skiriasi savo papročiais, kultūra ir spalvomis.

Vienas iš populiariausių kurortų Maroke yra Agadyras. Šis miestelis yra įsikūręs prie Atlanto vandenyno ir Atlaso kalnų pietinėje papėdėje. Sū slėnio kurortas Agadyras yra apsuptas eukaliptų, eglūnų, pušų giraičių ir kerinčiai skaidraus, ramaus, gaivinančio vandenyno spalvų. Vasara kurorte vyrauja apie 27–30 laipsnių šiluma, o vandens temperatūra – 21–24 laipsniai. Didelių karščių čia beveik nebūna. Šiltas ir švelnus klimatas, 300 saulėtų dienų per metus kasmet į Agadyrą sukviečia gausybę turistų. Nuo 2017 m. lapkričio 1 d. ir Lietuvos gyventojai tiesiogiai iš Vilniaus galės pasiekti šį spalvingą kurortą.

Labiausiai lankomi turistiniai objektai Maroke:

  • Sacharos dykuma;
  • Didžiausias miestas – Kasablanka;
  • Sostinė – Rabatas;
  • Marakešo miestas;
  • Atlaso kalnai;
  • Fesas – nuostabus istorinis miestas;
  • Atlanto pakrantės miestas – Essaouira;
  • Vienas jaukiausių miestų Rifo kalnuose – Chefchaouanas.

Tiesioginiai skrydžiai į Maroką iš Vilniaus! Tiesioginiai skrydžiai į Maroką iš Vilniaus! Tiesioginiai skrydžiai į Maroką iš Vilniaus!

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!