Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Varšuvą

Puiki žinia! Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Varšuvą jau tapo realybe!

LOT Polish airlines nuosekliai plečia savo veiklą Lietuvoje įsitikinę, kad antras pagal dydį Lietuvos miestas Kaunas taps populiaria kryptimi tarp keleivių iš Lenkijos ir kitų šalių.  Šiandien aviakompanija pranešė, kad jau nuo 2018 m. gegužės 21 d. bus pradėti tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Varšuvą. LOT siūlomas skrydžių tvarkaraštis leis keleiviams iš Kauno regiono turėti prieigą prie plataus skrydžių iš Varšuvos tinklo, kurį sudaro beveik 80 krypčių Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje.

Skristi iš Lenkijos sostinės į Kauną LOT siūlys kiekvieną dieną, išskyrus šeštadieniais. Lėktuvas iš Varšuvos Šopeno oro uosto kils 22:35 val., o Kaune leisis 00:45 val. vietos laiku. Keliautojai, norintys LOT lėktuvu pasiekti Varšuvą iš Kauno, galės tai padaryti 06:15 val. kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienį. Varšuvoje jie bus 06:25 val. vietos laiku. Keleiviai bus skraidinami 78 vietų lėktuvais „Bombardier DHC-8 Q400” su įrengtomis verslo, premium  ekonomine ir ekonomine klasėmis. Skrydis iš Kauno į Varšuvą truks apie 1 val. 10 min.

Jeigu nerandate jums tinkamo skrydžio paskambinkite mums tel.: 860026766 arba parašykite info@kilti.lt

Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į VaršuvąTiesioginiai skrydžiai iš Kauno į VaršuvąTiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Varšuvą

 

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!