Tiesioginiai skrydžiai į Gran Kanariją

Tiesioginiai skrydžiai į Gran Kanariją iš Rygos oro uosto jau nuo 2022 m. spalio 31 d. 

airBaltic aviakompanija praneša, kad jau nuo 2022 m. spalio 31 d. pradės vykdyti skrydžius iš Rygos oro uosto į Gran Kanarijos oro uostą. Skrydžiai bus vykdomi antradieniais ir penktadieniais. Tiesioginiais skrydžiai į Gran Kanariją jau ir www.kilti.lt puslapyje!

Gran Kanarija yra nuostabaus grožio sala Ispanijoje. Ją skalauja Atlanto vandenynas. Salos sostinė Las Palmas gali pasigirti turtingu senamiesčiu, ilgais smėlio paplūdimiais ir promenada su daugybe pramogų vietų. Viešėdami Gran Kanarijoje Būtinai paskanaukite nacionalinio Kanarų patiekalo – Papas Arrugadas – mažų bulvyčių su aštriu padažu.

Norint leisti tingias atostogas paplūdimyje, siūlome nuvykti į salos pietus. Klimatas čia malonus, o regione yra daug populiarių kurortų, tokių kaip Maspalomas, Plaja de Inglesas ir Puerto Rikas. Salos centre ir šiaurinėje dalyje gausu laukinių kalnų, juodo vulkaninio smėlio paplūdimių ir derlingų kaimo vietovių su mažais kaimeliais. Šios vietovės puikiai tinka žygiams pėsčiomis ir vietinei kultūrai pažinti.

 

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766  

Išsirinkus tinkamą sau skrydį, galime pasirūpinti jūsų apgyvendinimu ar pervežimu.

 

Parengta pagal airBaltic informacija.

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!