Du nauji tiesioginiai skrydžiai iš Kauno

Du nauji tiesioginiai skrydžiai iš Kauno oro uosto nuo 2018 m. pavasario. Puikio naujienos iš Ryanair nesibaigia!

Lapkričio 21 d. viena iš populiariausių aviakompanijų Europoje Ryanair, paskelbė dar vieną puikią žinią Lietuvos keliautojams. Jau nuo 2018 m. kovo mėn. bus pradėti tiesioginiai skrydžiai iš Kauno oro uosto į Bulgarijos kurortą Burgasą ir Italijos kurortą Riminį. Šie naujieji tiesioginiai skrydžiai iš Kauno oro uosto skraidys kartą per savaitę. Lėktuvo bilietų kainos nuo 24,99 EUR/asm.

Jeigu nerandate jums tinkamo skrydžio paskambinkite mums tel.: 860026766 arba parašykite info@kilti.lt

Burgas – vienas iš populiariausių Bulgarijos kurortų, kuris laikomas uostamiesčiu prie Juodosios jūros. Prie miesto yra įsikūrusios kurortinės zonos kaip Auksinis krantas ir Nesebaras. Pagrindiniai lankomi objektai: Burgaso pagrindinė gatvė, švyturys, laivų prieplauka, Šv. Nikolo arka, regioninis Burgaso istorijos muziejus, Šv. Kirilo ir Šv. Metodijaus katedros bažnyčia, Šv. Anasstasijos sala ir kt. Visi šiek objektai taps dar geriau pasiekiami keliautojams, kai prasidės tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Burgasą.

tiesioginiai skrydžiai iš Kaunotiesioginiai skrydžiai iš Kaunotiesioginiai skrydžiai iš Kauno

 

 

 

 

 

 

 

Riminis – savo puikiais smėlio paplūdimiais garsėjantis kurortas Italijoje, įsikūręs prie Adrijos jūros. Dažniausiai turistų lankomos vietos: žuvų turgus, Tiberijaus tiltas, Augusto Triumfo arka, Šv. Pranciškaus bažnyčia, Arengo rūmai, Italia in Miniatiura parkas ir kt. Visi šiek objektai taps dar geriau pasiekiami keliautojams, kai prasidės tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Riminį.

tiesioginiai skrydžiai iš Kaunotiesioginiai skrydžiai iš Kaunotiesioginiai skrydžiai iš Kauno

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!