Palma

Lėktuvų bilietus į Palmą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Lėktuvų bilietai į Palmą
Faktai apie miestą:
Kaunas - Palma. Pigūs Ryanair lėktuvų bilietai į Palmą

Iš Kauno į Palmą tiesioginius skrydžius vykdo Ryanair pigių skrydžių bendrovė

Maljorkos Palma – miestas Maljorkos saloje. Palma yra klimatinis kurortas, čia gerai išvystytas turizmas. Mieste yra universitetas, provincijos muziejus, vyskupijos muziejus.

Lankytinos vietos:

  • Palmos katedra (La Seu);
  • Soller geležinkelis;
  • Belverio pilis;
  • Arabų pirtys;
  • Born pasažas;
  • Palau de l‘Almudaina rūmai;
  • Palau March muziejus.

Tiesioginius skrydžius iš Kauno į Palmą vykdo Ryanair pigių skrydžių bendrovė.

Įsigykite lėktuvų bilietus į Palmą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Ryanair vasaros skrydį įsigykit jau dabar!

Ryanair aviakompanijos bilietus pigioms vasaros kelionėms jau galite įsigyti! Ryanair skrydžiai į kurortinius miestus: Kaunas – Trapani (Sicilija); Kaunas – Malta; Kaunas – Alikantė; Kaunas – Palma Maljorka; Kaunas – Kaljaris; Kaunas – Kosas; Kaunas – Pafosas; Kaunas – Rodo sala; Vilnius – Chanija; Daugiau pigių skrydžių aviakompanijos Ryanair krypčių Įsigijus pigius Ryanair lėktuvo bilietus, galite kreiptis el. paštu info@kilti.lt ir pasirūpinsime Jums tinkančiu viešbačiu, pervežimu ir kelionių draudimu.

Lėktuvų bilietai iš Kauno tik nuo 35 Lt ! 8

Gera naujiena: Neturi banko kortelės? Tik www.kilti.lt Jūs galite rezervuoti visų aviakompanijų (įskaitant ir „Ryanair“) lėktuvų bilietus ir sumokėti už juos banko pavedimu arba grynaisiais mūsų biuruose. Akcija: pigūs RYANAIR bilietai iš Kauno dar pigiau! Kainos nurodytos be oro uosto mokesčių skrydžiams į vieną pusę iš Kauno. nuo 35 Lt – Stoholmą (Skavsta), Tamperę; nuo 73 Lt  – į Frankfurtą (Hahn); nuo 80 Lt  – į Londoną (Luton) nuo 91 Lt – į Birminghemą, Bristolį; nuo ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!